• Zavolejte nám:

  224 819 587

 • Otevírací doba:

  Po – Pá 9:00 – 21:00
  So 10:00 – 18:00
 • Navštivte nás:

  Valentínská 7,
  Praha 1, 110 00

O našem kadeřnickém salónu

Náš salon se nachází v srdci starobylé Prahy. Interiéry jsou stylové a vkusné. Dýchne na Vás laskavost a vstřícnost. Poskytujeme kompletní kadeřnické a holičské služby na vysoké odborné úrovni. Jsme zárukou profesionality i kvality s přijatelnými cenami.

Disponujeme týmem těch nejlepších odborníků.

Náš tým se skládá z profesionálů, které jsme pečlivě vybírali. Každý je něčím jedinečný a mají velké zkušenosti, viz profily kadeřníků.

Kadeřnický salon se poprvé otevřel 1.5.2001 existuje tedy již 13 let a spokojeně dýchá.

Jsme první pražský salon přezdívaný u Střihorukých Edwardů. Toto jméno jsme používali prvních sedm let, jelikož u nás převažovalo vždy více kadeřníků než kadeřnic 9+3.

Název Barbarella vznikl podle majitelky salonu, kterou je paní Barbora Grafnetrová. Barbarella je americký film, kde hlavní hrdinkou je herečka jménem Jane Fonda.

Jane Fonda spolu s majitelkou Barborou mají podobný vzhled ale i stejného koníčka a to je aerobní cvičení, které prezentovali na televizních obrazovkách pro širokou veřejnost.

Barbora Grafnetrová nejenom, že má zkušenosti s kadeřnictvím ale také má dlouhodobé zkušenosti se cvičením. Svůj pořad ,,Aerobic s Bárou" úspěšně prezentovala po dobu sedmi let v České televizi, stejně jako Jane Fonda v Amerických státech.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz v hodnotě 1000,- Kč na naše služby, je možné zakoupit v recepci našeho salonu. Možno zaslání i na dobírku. Více info na 224 819 587.

Chcete se stát součástí našeho týmu?

Jste nadšený kadeřník kadeřnice? Chcete pracovat v našem kolektivu? Rádi Vás pozveme na osobní pohovor. Neváhejte nás kontaktovat - info@barbarella.cz

Specializace našeho salonu

Svatební a společenský servis pro nevěstu, ženicha, družičky. Svatební účes nebo střih, barva, melír, Vlasové ozdoby k šatům. Pedi + mani svatební ozdoby, líčení a možnost prodloužení řas. Pro nevěstu nutná zkouška účesu.

Wifi

Po dobu poskytování našich služeb u nás můžete využít bezplatné bezdrátové připojení k internetu pro Váš notebook nebo mobilní telefon. WiFi Free !